Kadra

Placówka posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która systematycznie uzupełnia i podnosi swoje kwalifikacje oraz stopnie awansu zawodowego. Nauczyciele prowadzą pracę wychowawczą, dydaktyczną, opiekuńczą. Troszczą się o prawidłowy rozwój psychofizyczny wychowanków, tworzą warunki wspierające rozwój dziecka, przygotowują dziecko do życia w rodzinie i społeczeństwie. Wprowadzają dzieci w świat, w którym trzeba radzić sobie z trudnościami i porażkami, ale należy również cieszyć się sukcesem. Mamy doskonale wykształconych specjalistów, dla których praca z naszymi dziećmi jest prawdziwym powołaniem.

PRACOWNICY PRZEDSZKOLA W MICHOWIE

KADRA PEDAGOGICZNA;

mgr Anna Tokarzewska- dyrektor przedszkola

mgr Bogusława Nastaj - nauczyciel dyplomowany

mgr Marzena Bogucka - nauczyciel dyplomowany / pedagog specjalny

mgr Elżbieta Kulik-Grzechnik - nauczyciel mianowany

mgr Wioletta Kutnik - nauczyciel dyplomowany

mgr Krystyna Śliczniak-Piecyk - nauczyciel mianowany                                             .

mgr Ewa Wesołowska - nauczyciel dyplomowany

mgr Paulina Wróblewska -psycholog